25006, м.Кропивницький, вул. Тараса Карпи (Тимірязєва), 83/52
(0522) 270927, 270595, 270696, факс (0522) 320437

Електронний документообмін

Електронний первинний документ бухгалтерського обліку, складений у відповідності з вимогами законодавства, має юридичну силу!
Обмінюйтесь первинними документами зі своїми контрагентами!!!
ЕДО

Акції

«Інтелект-Сервіс Кіровоград» прагне створити найсприятливіші умови для розвитку бізнесу наших клієнтів і також для добробуту їх сімей.
Саме тому ключову роль у нашій діяльності відіграють акції та спеціальні пропозиції.
Детальніше

Твій час захистити свій ЕЦП


Натисни сюди

Актуальні новини

Переглянути всі новини можна тут

 

 

Зверніть увагу! Відновлено функцію автоматичного оновлення програмного комплексу!!

 

Блог бухгалтера

Відеоблог

Головні новини:

ДФС змінює розширення імен архівних файлів на ZDC

ДФС на своєму сайті повідомила про те, що за результатами практичної експлуатації електронного сервісу з надсилання відповідей на запити стосовно отримання відомостей з єдиного реєстру податкових/акцизних накладних у вигляді архівних файлів та з метою покращення якості надання електронних послуг з 01.07.2019 буде змінено розширення імен архівних файлів на ZDC. Формат файла при цьому не змінюється.

Звертаємо увагу, що даний формат підтримано у програмі M.E.Doc. Отже, для наших користувачів нічого не зміниться при отриманні відповідей на запити стосовно отримання відомостей з єдиного реєстру податкових/акцизних накладних.

Користувачі массово отримують квитанцій з попередженням від ДФСУ про використання захищених носіїв

 

Відповідно до норм Закону України "Про електронні довірчі послуги" всім без винятку платникам податків, незалежно від форми власності, яким програмним забезпеченням користується та в якого кваліфікованого надавача електронних послуг (АЦСК) отримали ключі КЕП (ЕЦП) надходять квитанції з попередженням про порушення вимог:

Додатково повідомляємо - Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації, що не відповідає вимогам Закону України «Про електронні довірчі послуги» - особистий ключ кваліфікованого електронного підпису повинен зберігатись у захищеному носії інформації (у кваліфікованому засобі електронного підпису).

Такий спосіб попередження від контролюючого органу платників податків став для всіх несподіванкою, але ставлячись з розумінням, потрібно погодитись, що мета таких заходів - прискорення процесу переходу всіх суб'єктів господарювання на використання захищених носіїв для забезпечення надійного зберігання особистих ключів підписантів.

Звертаємо увагу всіх користувачів!

Попередження від ДФСУ в квитанціях ніяким чином не впливає на прийняття та обробку електронної звітності, процес роботи з податковими накладними та звітністю здійснюється в штатному режимі.

Ми підготували для вас детальне роз'яснення з прикладами змісту квитанцій з якими ви можете ознайомитись тут.

Ще раніше зобов'язаними використовувати захищені носії інформації були:

  • Органи державної влади, місцевого самоврядування та підприємства державної форми власності.
  • Державні реєстратори прав на нерухоме майно, державні реєстратори юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, нотаріуси.

Рекомендуємо кожному платнику податків подбати про безпеку свого особистого КЕП (ЕЦП) та зберігати їх на токенах.

Використовуючи захищені носії інформації, ніхто не може скопіювати ваш особистий ключ, адже він генерується відразу на токен і зробити його копію неможливо.

Підписання документів відбувається на захищеному носії, тому несанкціоноване втручання або зчитування інформації в момент підписання відсутнє.

Існують різні види захищених носіїв, можна придбати будь-який відповідно до ваших потреб та вподобань.

Придбати токени та отримати консультацію стосовно їх роботи можна:

-  в будь-якій крамниці електронних послуг “Твій час”,

- у представників M.E.Doc по всій Україні,

- замовити на сайті ЦСК “Україна”.

Kyivstar та M.E.Doc про стратегічне партнерство та перспективи розвитку ЕДО

4 квітня дві наші керівниці - Олесі, зі сцен спілкувались з представниками великого бізнесу компанії Київстар, та провідними бухгалтерами України про перспективи розвитку електронного документообігу.

Захід Open Talk від Kyivstar Business Hub «Е-перспектива: електронний документообіг для бізнесу» відвідало понад 200 корпоративних клієнтів компанії Київстар. Власники бізнесу та провідні фахівці у форматі нетворкінгу ділились власним досвідом впровадження ЕДО, перевагами переходу в цифрові формати обміну, обговорювали законодавче підґрунтя та перспективи, які відкриваються сучасному бізнесу з технологією Mobile ID.

У своєму виступі Олеся Білоусова розповіла про стратегічне партнерство з лідером мобільної галузі в рамках проекту Star.doсs. Найближчим часом в онлайн-кабінеті користувача Star.doсs з’являться повнофункціональні можливості програми M.E.Doc, що значною мірою спростити процес діджиталізації бізнес-процесів підприємства в частині обміну первинними документами.

Олеся наголосила, що саме технологія Mobile ID є найбільш правильним рішенням, яке враховує потреби сучасного бізнесу у мобільності та гнучкості. SIM-карта користувача, який сьогодні комунікує зі світом через власний мобільний пристрій, є тим носієм, який забезпечує безпечне зберігання та зручне використання власного КЕП. Найближчим часом підтримка технології Mobile ID з’явиться у всіх програмних рішеннях компанії Linkos Group.

У цей же день на 8 Національному Форумі бухгалтерів і аудиторів «Bethechange Змінюйся!» Олеся Линник говорила про зміни, які чекають на професію бухгалтера в найближчому часі, як швидко перестроїтись, та за допомогою наших програмних рішень, які вже встановлені майже на кожному підприємстві України, трансформувати ряд неефективних бізнес-процесів, пов’язаних з обміном паперовими документами.

Один день, різні аудиторії, але меседж один – безпаперові технології, як всесвітній тренд, які постійно еволюціонують – є тими інструментами, які вже допомагають сучасному бізнесу у глобальній діджітал-трансформації.

Діалог держави з підприємствами у питаннях кіберзахисту на Всеукраїнській науково-практичній конференції

27 березня відбулася важлива подія у сфері захисту інформаційного простору нашої держави - Всеукраїнська науково-практична конференція “Безпека соціально-економічних процесів у кіберпросторі”. Захід пройшов під егідою Національної кіберполіції України, на базі КНТЕУ, наших давніх друзів, з якими співпрацюємо впродовж багатьох років з питань освіти майбутніх фахівців.

Зі сторони M.E.Doc у заході брав участь Юрій Пострелко, директор департаменту інформаційної безпеки з доповіддю на тему: «Кіберзахист програмного забезпечення M.E.Doc. Результат взаємодії з бізнесом, державою та міжнародними експертами».Юрій розповів про практичний досвід та зміни, які були імплементовані в IT-інфраструктуру підприємства.

Серед учасників були провідні фахівці, освітяни у сфері кібербезпеки, представники державних органів, які поділились інформацією про основні напрями забезпечення кіберзахисту в Україні, сучасні засоби боротьби із кіберзлочинністю та кейсами побудови кібербезпеки на підприємствах.

Корисні та актуальні питання висвітлювали експерти з кіберзахисту, доктори технічних та економічних наук, професори та академіки. Відкрив конференцію начальник Департаменту кіберполіції Національної поліції України, Демедюк Сергій. Він зосередив увагу на важливості налагодження освітнього процесу з кібербезпеки  в усіх закладах освіти, починаючи з середньої школи.

Конференція дала змогу побудувати конструктивний діалог держави з підприємствами, студентами вищих навчальних закладів у питаннях кіберзахисту та інформаційної безпеки України.

Висловлюємо особливу повагу та вдячність КНТЕУ за ініціативність та виховання обізнаних майбутніх спеціалістів!

Щиро вдячні всім учасникам за те, що приділяєте увагу питанням кібербезпеки, як складника інформаційного захисту держави. У сучасних умовах є надзвичайно актуальною для України і світової спільноти в цілому тема захисту інформаційного простору.

Керівниця M.E.Doc Олеся Білоусова визнана Агентом змін

На сторінках журналу “Бізнес” нещодавно з'явилося інтерв’ю Олесі Білоусової, СЕО компанії Linkos Group, до портфелю брендів якої належить M.E.Doc. Пані Олеся визнана Агентом змін у сфері IT за досягнення минулого року.

Так, очільниця M.E.Doc розповіла про вплив електронного документообміну на оптимізацію сучасних бізнес-процесів, цифрову трансформацію бізнесу України: “Перехідний період, в якому зараз перебувають всі галузі українського ринку, змушує керівників відповідати на виклики нових бізнес-завдань за допомогою діджиталізації, а ми їм у цьому допомагаємо: розробляємо IT-продукти та впроваджуємо рішення, організовуємо повний цикл автоматизації бізнес-процесів на підприємстві й вибудовуємо електронний обмін документами в сегментах B2C, B2B, B2G”.

Також, Олеся Білоусова розказала про універсальну платформу ПТАХ, що дозволяє користувачам M.E.Doc обмінюватися документами з контрагентами, які обрали різні програмні рішення, висловила експертну думку щодо IT-трендів 2019 року та поділилася планами на найближчий час.

Завдяки досягненням компанії українські підприємства все активніше переходять на е-документообмін та звільняються від рутинної паперової роботи.

Очільниці M.E.Doc визнані найуспішнішими леді бізнесу України

Нещодавно журнал Бізнес опублікував рейтинг ТОП-50 найуспішніших жінок України. Так, очільниці M.E.Doc, Олеся Линник та Олеся Білоусова визнані найвпливовішими бізнес-леді України за результатами 2018 року.

До рейтингу найуспішніших жінок увійшли українські бізнес-леді, які очолюють інноваційні проекти, мають успішні бізнес-здібності і надихають своїм прикладом на нові відкриття. Обирали героїнь сучасного бізнесу серед жінок усієї України у різних номінаціях. Керуючий партнер M.E.Doc, Олеся Линник, визнана однією із найвпливовіших жінок у номінації “ІТ і Телеком”, Олеся Білоусова, СЕО компанії, стала “Агентом змін” за спеціальною  номінацією.

Доробок компанії вибудовує повний цикл автоматизації бізнес-процесів, сприяє діджиталізації бізнесу та його розвитку і, зрештою, формує власні бізнес-тренди в Україні. Це підтверджується кейсами передових компаній, все більшою залученістю підприємств до е-документообміну та стилю ведення бізнесу #Безпаперу.

У популярному виданні Leadership вийшло інтерв’ю очільниці M.E.Doc

У журналі Leadership про управлінські стратегії, корпоративну культуру, успішні особистості та компанії різного масштабу вийшло інтерв’ю очільниці M.E.Doc.

Олеся Білоусова розповіла про те, які фактори визначають сучасне підприємство як інноваційне, із чого розпочалося запровадження автоматизації діяльності підприємства в Україні та яким чином сьогодні продукти е-документообміну впливають на діджиталізацію бізнесу.

Как оцифровать бизнес, как перевести модель поведения на предприятии в цифровой формат, чтобы убрать то, что десятилетиями делалось «руками», как избавиться от «бумаги» без финансовых рисков и обмениваться официальными документами между контрагентами исключительно в электронном виде — это все в плоскости нашей компетенции, - коментує очільниця M.E.Doc.

Пані Олеся розповіла про універсальну платформу ПТАХ, що дозволяє здійснювати обмін е-документами без перешкод між контрагентами, які обрали різні програмні рішення: “ПТАХ предоставляет всем разработчикам единые условия и стандарты игры на рынке электронных документов”.

Також окреслила розробки, над якими працює компанія сьогодні, зокрема над впровадженням e-Receipt - альтернативного рішення РРО для Державної фіскальної служби, покликане замінити касові апарати на софт у будь-якому пристрої.

Розповіла про те, які тенденції будуть у цифровому світі найближчим часом та яких розробок потребує сучасний користувач.

В современных реалиях надо быстро делать то, что еще никто не сделал. Чтобы предвидеть тенденцию, куда будет двигаться технология, мир, а за ней рынок, необходимо уметь устанавливать тренды, а не следовать им. Тогда твою технологию подхватят, и она станет частью жизни каждого, - наголосила Олеся Білоусова.

II Аграрна IT-конференція: електронний обмін документами як інноваційне рішення

28 лютого відбулася II Аграрна IT-конференція, на яку був запрошений спікером delivery manager M.E.Doc, Олександр Меньшиков. Під час конференції обговорювали сучасні IT-інструменти для агробізнесу, про те, як обрати необхідні технології, із чого розпочати їхнє запровадження, які інноваційні рішення слід використовувати у сільському господарстві. Серед таких інструментів, було виділено електронний документообмін.

Саме про е-документообмін, його можливості та переваги, розповів представник M.E.Doc. Наголосив на тому, що це рішення сприяє підвищенню ефективності бізнес-процесів, а також є цілковито безпечним для підприємства. Адже технічний захист програми M.E.Doc визнано на державному рівні, що підтверджено експертизою ДCCЗЗІ України рівня гарантій Г-3.

Юридичну силу е-документам надає кваліфікований електронний підпис.

Електронний підпис документів закриває всі питання щодо їхньої безпеки. На практиці керівники підприємств сьогодні завантажують собі на флешку pdf чи xml і віддають інспекторам. Держава давно пішла нам назустріч. На сайтах ЦЗО – Центральний засвідчувальний орган і Міністерства юстиції є розділи, які дозволяють завантажити файл і перевірити юридичну значущість документу.

Уже більшість великих гравців ринку перейшли на електронний обмін документами.

Для старту необхідно зробити перші кроки. У кожного своя облікова система, за допомогою якої можна передавати документи напряму, натиснувши одну кнопку, - Олександр Меньшиков про можливість інтеграції M.E.Doc з різними обліковими системами. 

Здійснювати обмін без перешкод із контрагентами, незалежно від програмних рішень, які вони використовують, дозволяє універсальна платформа ПТАХ. 

Коли документ на нашій платформі, ми гарантуємо його доставку до контрагента, до всіх програмних продуктів, які підключені до платформи. А на сьогоднішні момент, це 90% ринку, - розповів Олександр Меньшиков.

8 Національний Форум “Be the change. Змінюйся!“

    Вже 4 квітня 2019 року відбудеться грандіозний захід - 8 Національний Форум “Be the change. Змінюйся!“. Організатор - наші партнери Рада Незалежних Бухгалтерів та Аудиторів.

    Тематика форуму присвячена незворотності змін на шляху до успіху. Щоб не відчути себе викинутими за борт сучасного життя, треба постійно знаходитися у вирі подій, вдосконалюватися та змінюватися у відповідь на стрімкі світові виклики. Часи змінюються, змінюємося ми. І ви теж можете змінити все. Головне - вірити в себе, свою ідею, бачити в людях їхній внутрішній світ, рухатися вперед до своєї мрії. А що, якщо ми разом керуватимемо цими змінами? Змінюватимемо себе і світ навколо!

Програма Форуму тут

Реєстрація за посиланням, або за телефоном 099 255 13 17

 

Для користувачів M.E.Doc – діє знижка 5% за промокодом «medoc»

Після кожного Форуму від РНБА мотивації  вистачає надовго. Підзарядимось на повну и цього разу!

 

 

Участь M.E.Doc в міжнародній конференції IDC Security Roadshow 2019

 

21 лютого в Києві відбулася щорічна міжнародна конференція IDC Security Roadshow 2019, яка покликана створювати майданчик із фахівців IT-безпеки для обміну досвідом, найкращими кейсами. IDC Security Roadshow знайомить з передовими технологіями, презентує найвизначніші кіберсекюріті рішення. Цьогоріч запросили керівників та лідерів департаментів інформаційної безпеки, директорів з розвитку бізнесу, співголову ІТ-комітету Американської торгівельної палати, керівника служби технічної підтримки ESET тощо.

Серед запрошених фахівців спікерами стали й представники M.E.Doc - Олеся Линник, керуючий партнер Linkos Group, Юрій Пострелко, директор департаменту інформаційної безпеки та Олексій Цешнатій, product owner M.E.Doc. Вони мали можливість не лише почерпнути знання, але й розповісти про власні напрацювання в області побудови і захисту інфраструктури з нуля, про процес трансформації розробки в OWASP.

Цьогоріч на конференції обговорювали питання бізнес-переваг, що надає IT-безпека, ідентичності у світі, орієнтованому

на конфіденційність, виявлення кіберзагроз і реагування та багато іншого. Основною метою конференції є залучення топ-менеджменту

до роботи по захисту бізнесу від кіберзагроз.

Спікери конференції від M.E.Doc поділилися власними кейсами побудови експертизи з безпеки високого рівня, розповіли про сучасні методи й засоби захисту від кіберзагроз в українських реаліях.

Представники M.E.Doc здійснили ряд кроків по зміцненню безпеки програмного комплексу: отримано експертний висновок Держспецзв'язку про рівень гарантій Г-3, впроваджено засоби захисту від ведучих світових виробників рішень у галузі кібербезпеки, засоби моніторингу інцидентів інформаційної безпеки та багато іншого. Також було створено команду швидкого реагування на кіберзагрози, обладнано антивірусну лабораторію для тестування продуктів та оновлень, запроваджено стандарти з написання захищеного програмного коду та багато іншого.

Представники M.E.Doc наголосили на тому, що кібербезпека це постійний безперервний процес, до роботи над яким повинні бути залучені всі підприємства та державні установи, використовувати різні методи і засоби, удосконалювати інструментарій.

Нові податкові накладні вже в програмі M.E.Doc

 

 

1 грудня 2018 року набирає чинності Наказ Мінфіну від 17.09.2018 р. №763, яким внесені зміни до форми податкової накладної та розрахунків коригування.

Наголошуємо, що з 1 грудня 2018 року діють нові форми податкової накладної та розрахунку коригування, а реєстрація їх в ЄРПН здійснюватиметься за формою, затвердженою наказом №763, незалежно від дати складання таких ПН/РК.

Наказ №763 було опубліковано 06.11.2018 у виданні «Офіційний вісник України» № 85. Цей наказ набирає чинності з першого числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування з 01.12.2018 р.

У програмі M.E.Doc вже  реалізована нова форма податкової накладної (J(F)1201010) і доступна для використання в оновленні 11.00.021. Будь ласка, своєчасно оновлюйте програму, щоб користуватись завжди актуальними формами!

Для вашої зручності на сайті M.E.Doc є інструкція, як автоматично оновити програму та детальний опис змін у податкових накладних.

Роз’яснення щодо особливостей заповнення податкової накладної та розрахунку коригування за новими формами в програмі M.E.Doc можна розглянути у Блозі бухгалтера.

Для вашої зручності про зміни з 01.12.2018 в ПН/РК вже підготовлено багато матеріалів:

І вже зовсім скоро стаття «Особливості складання розрахунків коригування до податкової накладної з 01.12.2018: приклад заповнення у програмі M.E.Doc».

Для легкої роботи з новими формами та поданням звітності на офіційному YouTubeканалі вже є відеоінструкції:

Тож підписуйтесь на наш канал та слідкуйте за новинами в розділі «Інформер» в програмі M.E.Doc, щоб не пропускати корисних новин та відео.

Оптимізація процесів в «КРЕП ТЕХ» завдяки електронному обміну документами

 

Торгова група компаній «КРЕП ТЕХ» – один з провідних постачальників сучасних високоякісних елементів кріплення руйнує стереотипи та одна з перших в своїй галузі впроваджує електронний обмін документами зі своїми клієнтами та партнерами.

Розглядалась можливість оптимізації бізнес-процесів компанії, яка б дозволила зберегти високу якість сервісу та прискорити строки доставки документів, при цьому розвантаживши персонал від рутинної роботи з паперами.

Всім відомо, що документообіг – це складова будь-якого бізнесу. Завдяки ньому ґрунтується підтвердження та оскарження вчинених правочинів в господарській діяльності на підставі своєчасних і належним чином оформлених первинних документів, які і відображають всі операції компанії.

Залишити цю частину роботи в часи науково-технічного прогресу на тому ж рівні неможливо і не має сенсу знаходитись в минулих часах, якщо прагнеш розвитку і своєчасного реагування на ринкові зміни, як в мікро - так і макроекономічному середовищі країни і за її межами.

Торгова група «КРЕП ТЕХ», яка постачає найкраще сучасне кріплення для покрівлі і фасадів європейської якості та широкий спектр високоякісних елементів кріплення для інженерних систем по всій країні, перейшла від роботи за «старинкою» на сучасний електронний документообіг за допомогою нових можливостей електронного обміну документами в програмі M.E.Doc.

Розпочався процес надсилання рахунків, видаткових і товарно-транспортних накладних в електронній формі. Найближчим часом, за допомогою спеціалістів компанії M.E.Doc, планується впровадити розроблений «КРЕП ТЕХ» механізм створення довіреності на отримання товарно-матеріальних цінностей зі сторони Покупця на підставі документів Продавця.

Для переходу на електронний документообіг з «КРЕП ТЕХ» необхідно ознайомитись із Договором про врегулювання відносин електронного документообігу в електронній формі, інформація про який розташована на офіційному сайті Торгової групи компаній «КРЕП ТЕХ» http://www.kreptech.com, створити і підписати даний документ можливо кваліфікованим електронним підписом (КЕП) та електронною печаткою (ЕП) за допомогою КП M.E.Doc (розділ Первинні документи - Реєстр первинних документів - Файл - Створити первинний документ - КРЕП ТЕХ - Договір).

Наразі помітні позитивні напрямки в роботі з е-документами, а саме: позитивні відгуки клієнтів, простота, зручність та швидкість роботи, зменшення часу на відправлення кореспонденції та економія коштів (папір, картридж для принтера, поштові марки та конверти, послуги кур’єра) та зменшиться в майбутньому площа архівної зони документів.

Нова схема роботи скоротила дії з документами до 5 кроків, які реалізовуються за лічені секунди, при тому, забезпечуючи е-документам юридичну значущість.

 

«Дата груп» розпочала обмін електронними документами зі своїми бізнес-абонентами

Телекомунікаційна компанія «Датагруп» надає можливість своїм абонентам, що є юридичними особами, отримувати документи за послуги в електронній формі за допомогою програми M.E.Doc. Відтепер абоненти мають змогу в рази прискорити процес обміну інформацією з компанією та зменшити свої витрати на доставку паперових екземплярів. Такий вид документообігу є значно зручнішим, оперативнішим, а також суттєво впливає на збереження довкілля.

«Майбутнє за електронним обігом документів в усіх сферах, адже це швидко та зручно. Крім того, захищає навколишнє середовище. Потрібно зазначити, що ці рішення відповідають найвищим вимогам безпеки та зручності використання», – коментує Володимир Дубей, керівник департаменту інформаційних систем компанії «Датагруп».

Зауважимо, що технічний захист програми M.E.Doc визнано на державному рівні, що підтверджено експертизою Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України рівня гарантій Г-3.

Для переходу на електронну форму отримання документів звертайтеся до абонентського відділу «Датагруп» або персонального менеджера з продажів.