25006, м.Кропивницький, вул. Тараса Карпи (Тимірязєва), 83/52
(0522) 270927, 270595, 270696, факс (0522) 320437

Електронний документообмін

Електронний первинний документ бухгалтерського обліку, складений у відповідності з вимогами законодавства, має юридичну силу!
Обмінюйтесь первинними документами зі своїми контрагентами!!!
ЕДО

Акції

«Інтелект-Сервіс Кіровоград» прагне створити найсприятливіші умови для розвитку бізнесу наших клієнтів і також для добробуту їх сімей.
Саме тому ключову роль у нашій діяльності відіграють акції та спеціальні пропозиції.
Детальніше

Твій час захистити свій ЕЦП


Натисни сюди

Про нас

     ПП «Інтелект-Сервіс Кіровоград» вперше відкрило свої двері 7 червня 2006 року. За роки роботи на ринку фірма встигла завоювати не тільки бездоганну репутацію, але й довіру безлічі Клієнтів.

  

     Компанія «Інтелект-Сервіс Кіровоград» створена з метою розвитку нових напрямків в індустрії електронного документообігу та інформаційних технологій, допомагати керівникам українських підприємств вибудовувати свій бізнес за допомогою типових рішень, а бухгалтерам надавати інструмент, стабільно працюючий в умовах постійно мінливого законодавства. А також надавати Клієнтам програмні комплекси світового рівня за розумними цінами українського ринку, надавати користувачам якісне сервісне обслуговування на високому професійному рівні. 


     Для обслуговування Клієнтів і поширення програмної продукції компанія створила по Кіровограду та Кіровоградській області широку дилерську мережу. На даний момент «Інтелект-Сервіс Кіровоград» налічує більше 20 регіональних партнерів. Що б створити і надавати якісні послуги в компанії постійно проводиться навчання та сертифікація представників дилерів. Зараз налічується більше 20 сертифікованих фахівців, які надають високоякісні послуги та консультації Клієнтам. Фахівці компанії "Інтелект-Сервіс Кіровоград" проводять захопливе та якісне навчання користувачів і регіональних партнерів. Дилерам надається інформаційна та методична підтримка.


     Компанія щодня шукає все нові й нові рішення, здатні полегшити життя і підвищити ефективність роботи Клієнтів. Націленість на кращий результат і постійний розвиток - основні пріоритети фірми. Послугами «Інтелект-Сервіс Кіровоград» вже користуються: Прокуратура Кіровоградської області, Кіровоградська обласна насіннєва інспекція, Кіровоградське обласне управління юстиції, виконком Кіровоградської міської ради, ТУ Державної судової адміністрації в Кіровоградській області, господарський, апеляційний, адміністративний суди, фінансове управління Кіровоградської ОДА, управління економіки, культури, праці та соціальної політики, охорони здоров’я, управління капітального будівництва та інші управління ОДА, обласні та профільні лікарні, аптеки, міжнародний аеропорт Одеса, УПП УТОГ, Інтурист-Кіровоград, Корпорація ХХ століття, фермерські господарства та фізичні особи-підприємці та інші. 


     Ми працюємо заради Клієнтів і для Клієнтів. Наші сертифіковані співробітники дадуть відповідь на будь-яке Ваше запитання та нададуть кваліфіковану допомогу.

     З нашим програмним продуктом працювати надійно, комфортно та вигідно.

 


 


 

 

   

Акція "Зелена бухгалтерія" в місті Новоукраїнка 

  

 (відео можно переглянути тут: http://www.youtube.com/watch?v=ut35Ga23jDc)

  

Ініціатором весняної акції 2013 року, став фізична особа-підприємець Гончаренко Сергій Олександрович, який є дилером з продажу системи «M.E.Doc» і сертифікатів електронно-цифрового підпису в м. Новоукраїнка. Тому «пунктом дислокації» і було обрано це миле містечко. 20 квітня дружній колектив підприємства «Інтелект-Сервіс Кіровоград» спільно з дилерською мережею висаджував берези на одній з головних вулиць міста. 

 

 

  

 Акція "Зелена бухгалтерія" (відео можна переглянути тут: http://youtu.be/2dEHd5-ic9w)

  
   Наша компанія щиро стурбована екологічною ситуацією в Україні та безпосередньо в улюбленому місті Кіровограді. 20 жовтня 2012 року у Ковалівському парку пройшла екологічна акція «Зелена бухгалтерія», метою якої було збереження навколишнього середовища та поліпшення екологічної ситуації.  Під час проведення акції ми за допомогою кваліфікованих спеціалістів висаджували алею з кленів. На захід були запрошені наші дилери і жителі міста, які дуже добре прийняли наше запрошення, і з великим задоволенням та ентузіазмом висаджували дерева з нами!
   Для нашої компанії акція «Зелена бухгалтерія» - це тільки початок! Ми плануємо і далі облагороджувати і дарувати чисте повітря нашому улюбленому місту!