25006, м.Кропивницький, вул. Тараса Карпи (Тимірязєва), 83/52
(0522) 270927, 270595, 270696, факс (0522) 320437

Електронний документообмін

Електронний первинний документ бухгалтерського обліку, складений у відповідності з вимогами законодавства, має юридичну силу!
Обмінюйтесь первинними документами зі своїми контрагентами!!!
ЕДО

Акції

«Інтелект-Сервіс Кіровоград» прагне створити найсприятливіші умови для розвитку бізнесу наших клієнтів і також для добробуту їх сімей.
Саме тому ключову роль у нашій діяльності відіграють акції та спеціальні пропозиції.
Детальніше

Твій час захистити свій ЕЦП


Натисни сюди

СИСТЕМА "ІС ПРО"

Про систему

Система ІС-ПРО забезпечує комплексну автоматизацію бізнес-процесів підприємств, цілком відповідає класичній моделі корпоративної інформаційної системи управління підприємством та основним вимогам до таких систем.

Система ІС-ПРО - це розвинутий комплекс взаємопов’язаних систем, призначений для бухгалтерського, податкового, кадрового, оперативного обліку. Систему можуть використовувати підприємства різноманітного профілю і форми власності. Система працює в промисловості, в торгівлі, в сфері послуг, в банківській сфері, в бюджетних і комерційних установах.

 

Основними механізмами управління підприємством є планування і оптимальне управління виробничим процесом. Система ІС-ПРО здійснює планування всіх аспектів діяльності підприємства - від завантаження потужностей до реалізації готової продукції. Функції цехового обліку дозволяють здійснювати оперативний контроль виробничого процесу по кожному виду продукції. Управління фінансовими ресурсами, грошовими потоками, задачі логістики (управління закупками, запасами, продажами) реалізовані в системі ІС-ПРО. Також реалізовані засоби для розрахунку нормативної і фактичної собівартості. Система ІС-ПРО має засоби контролю існуючого стану підприємства та проведення аналізу результатів діяльності підприємства.

 

Система ІС-ПРО підтримує стандарт MRP II - один з найпоширенішихметодів управління виробництвом, що икористовується в світовій практиці. Стандарт MRPII - це сукупність правил, моделей і процедур управління, що забезпечують поліпшення показників економічної діяльності підприємств, в яких інтегровані всі основні процеси - поставка, планування, виробництво, продаж, контроль за матеріальними та фінансовими ресурсами та інше. Принципи, закладені в цей стандарт, дозволяють оптимізувати всі основні процеси, що відбуваються на підприємстві, за рахунок скорочення витрат і часу на процесі виробництва продукції.

Технічні вимоги

Відкрити

Прайс-лист

Відкрити прайс